HIMNI
I GRAMOZIT
 


Kreu Registration RSS
Ndeshja e fundit
Menu
ne facebook
Ndeshja e ardhshme

kerko
sondazh
Mendoni se GRAMOZI mund te ngjitet perseri ne superiore ???
Total of answers: 378
Lidhu
Statistika

Gjithesej Online 1
Vizitore 1
Perdorues 0
ne youtube


NJOFTIM

Per momentin faqja nuk eshte rifreskuar me informacionet me te fundit.Per detajet me te reja na ndiqni ne http://FACEBOOK.com/KsGramozi.Tk 

Hitaj : Gramozi nuk u ndahet vendeve te kreutNdihmestrajneri i ekipit kolonjar shpreson qe te ruhet ky rritem edhe ne vazhdim  ...  ( Lexo me shume )
Qirjako : Besuam deri ne fund dhe fituam

Trajneri i kolonjareve vlereson grinten e te tijeve ne ndeshjen e fituar kunder debutuesve te Ilirise ...   ( Lexo me shume )Gramozi , shume i larte per t'u kaluar nga Iliria

Ndeshja e pare e kolonjareve ne fushen e tyre ka sjelle nje tjeter fitore , por te veshtire ndaj ekipit
  ...   ( Lexo me shume )


Ermal Mata . i gatshem per tu rikthyer tek Gramozi

Ka qene pjese e Gramozit edhe kur ky ekip luante mes me te mirave te Shqiperise , ... ( Lexo me shume )