HIMNI
I GRAMOZIT
 


Kreu Registration RSS
Ndeshja e fundit
Menu
ne facebook
Ndeshja e ardhshme

kerko
sondazh
Mendoni se GRAMOZI mund te ngjitet perseri ne superiore ???
Total of answers: 380
Lidhu
Statistika

Gjithesej Online 1
Vizitore 1
Perdorues 0
ne youtube


TIFOZERIA ME E FLAKET NE SHQIPERI QE E KA MBESHTETUR HAP PAS HAPI SKUADREN E GRAMOZIT SI NE NDESHJET BRENDA POR DHE JASHTE FUSHES.KJO BEHET E MUNDUR DHE FALE NDIHMESES SE SPONSORIT TACI OIL ME Z. MUSTAFA TACI QE PER TIFOZET VE NE DISPOZICION AUTOBUZA FALAS PER TRANSPORTIN E TYRE.

FALEMINDERIT JU TIFOZE QE E KENI MBESHTETUR DHE PO E MBESHTESNI SKUADREN TUAJ TE ZEMRES GRAMOZIN QE KETO JAVE KA ME SHUME NEVOJE PER JU SE KURRE.