HIMNI
I GRAMOZIT
 


Kreu Registration RSS
Ndeshja e fundit
Menu
ne facebook
Ndeshja e ardhshme

kerko
sondazh
Mendoni se GRAMOZI mund te ngjitet perseri ne superiore ???
Total of answers: 380
Lidhu
Statistika

Gjithesej Online 1
Vizitore 1
Perdorues 0
ne youtubeSKUADRA E GRAMOZIT I ZHVILLON NDESHJET NE STADIUMIN E QYTETIT TE SAJ  'F.K.GRAMOZI' QE PAS RIKONSTRUKTIMIT TE FUNDIT ESHTE NE GJENDJE TE SHKELQYER PER REALIZIMIN E NDESHJEVE.KA NJE TAPET ME BAR NATYRAL ME SHKALLET E STADIUMIT TE REGULLUARA.STADIUMI KA NJE TRIBUNE TE RREGULLT DHE ME MJEDISE TE PERSHTATESHME.DHOMAT E ZHVESHJEVE JANE RREGULLUAR SE FUNDMI DHE KANE GJENDJE TE RREGULLT, KU NUK MUNGOJNE DUSHET PER LOJTARE.SHKALLET E TRIBUNES JANE ME KARRIGE  DHE NE TE JANE HAPUR DHE DHOMA PER GAZETARET. Kliko per te pare foto te stadiumi