HIMNI
I GRAMOZIT
 


Kreu Registration RSS
Ndeshja e fundit
Menu
ne facebook
Ndeshja e ardhshme

kerko
sondazh
Mendoni se GRAMOZI mund te ngjitet perseri ne superiore ???
Total of answers: 379
Lidhu
Statistika

Gjithesej Online 1
Vizitore 1
Perdorues 0
ne youtube


Main » 2010 » Qershor » 08

Mbrojtesi Brazilian Leonardo Martins do qendroj me Gramozin,u shpreh"Ka qene nje nga sezonet me te dobeta qe kam kaluar gjate ketyre 4 viteve me Gramozin,Kur kam ardhur ne Erseke,nuk e kisha menduar se do ta provoja kaq shume shijen e suksesit me kete skuader .Brenda dy viteve ne kemi ditur te ngreme lavdine e ketij ekipi,Fillimisht u ngjtem ne te paren dhe me pas ne Superiore,Merite e Vecante per kete ka ish-tranjeri Ilir Qirjako,presidenti Taci dhe kryebashkiaku Brace.Tashme Gramozi Do te luaje perseri ne Kategorine e Pare cka na nxjer nje detyre te veshtire per ta ngjitur perseri ate ne superiore.Edhe ne sezonin e ri do te kem fanellen e Gramozit .

Shikuar 199 | Shtuar nga : wWw.KsGramozi.Tk | Data : 08.06.2010 | Komentet(0)