HIMNI
I GRAMOZIT
 


Kreu Registration RSS
Ndeshja e fundit
Menu
ne facebook
Ndeshja e ardhshme

kerko
sondazh
Mendoni se GRAMOZI mund te ngjitet perseri ne superiore ???
Total of answers: 378
Lidhu
Statistika

Gjithesej Online 1
Vizitore 1
Perdorues 0
ne youtube


Premio per fitoren. M.Taçi i shperndan ekipit 2 milion leke !!

Presidenti i Gramozit  Mustafa Taci pas ndeshjes me Tomorin eshte shprehur i kenaqur per fitoren. Gjithashtu ai i'u ka shperndare premio te gjithe ekipit prej nje shume 2 milion leke. Presidenti Mustafa Taci "Falenderoj te gjithe lojtaret per emocionet qe me krijuan me kete fitore dhe dy golat e shenuar. Ishte nje ndeshje e bukur dhe e kam perjetuar shume duke e pare nga tribuna. Do te thoja qe kemi nje ecuri  pozitive . Duhet te vazhdojme keshtu per te ecur ashtu si duhet drejt objektivit qe i kemi vene vetes, - ka perfunduar Mustafa Taçi.


Nga '' wWw.KsGramozi.Tk'' , E Shtune 16 Tetor 2010

Publikoje ne rrjetet sociale :