HIMNI
I GRAMOZIT
 


Kreu Registration RSS
Ndeshja e fundit
Menu
ne facebook
Ndeshja e ardhshme

kerko
sondazh
Mendoni se GRAMOZI mund te ngjitet perseri ne superiore ???
Total of answers: 380
Lidhu
Statistika

Gjithesej Online 1
Vizitore 1
Perdorues 0
ne youtube


'' Zgjohet '' Gramozi , nja barazim me vlere ne transferte


Perfundon ne Burrel takimi i javes se 22 mes Burrelit vendas dhe Gramozit ne shirfat e barabarta 1-1 . Te paret qe kane kaluar ne avantazh kane qene vendasit ne min e 47 te takimit me ane te Gjokes ,  ndersa Gramozi ka barazuar ne min e 77 me ane te blerjes se merkatos se janarit Andi Koci . Nje pike me vlere kjo per Gramozin , i cili vinte nga 3 humbje rresht . Kujtojme qe ne transferte kjo eshte pika e 4 per Gramozin . Ndeshjen e ardhshme kolonjaret do ta luajne ne shtepi perballe Partizanit .

  • Goditet me send të fortë trajneri Qirjako

    Në momentin kur kolonjarët po festonin golin e barazimit, trajneri i tyre, Ilir Qirjako, është goditur me një send të fortë në kokë dhe ka përfunduar në spitalin e Burrelit për t’u mjekuar. Pasi ka marrë ndihmën mjekësore, ai është bashkuar me ekipin dhe ka udhëtuar drejt Ersekës. Eshtë ky një incident i shëmtuar, që në fushën e Burrelit ka ndodhur edhe hera të tjera.BURRELI - GRAMOZI     1-1

Burreli: Xhixha, Buna, Pepa, Dika, Balluku, Shehi, Hoti (Gjoka 46′), Mata (Halili 75′), Kola (Meta 46′), Frisku, Pjetrani.

Trajner: L.Kola.

Gramozi: Nuredini, Caka, Peçi, Oliveira, Ismolli, Kodra (Licenji 60′), Shupe, Lifo, Mukaj, Koçi, Cenko (M.Dine 60′).

Trajner: I.Qirjako.

Shënues: Gjoka 47′ / Koçi 77′

Gjyqtarë: D.Jubica, M.Dervishi, S.Zeka (Shkodër)

Kartonë të verdhë: Buna, Xhixha, Lifo

 Nga '' wWw.KsGramozi.Tk ''  , E Shtune 12 Mars 2011

Publikoje ne rrjetet sociale :