HIMNI
I GRAMOZIT
 


Kreu Registration RSS
Ndeshja e fundit
Menu
ne facebook
Ndeshja e ardhshme

kerko
sondazh
Mendoni se GRAMOZI mund te ngjitet perseri ne superiore ???
Total of answers: 378
Lidhu
Statistika

Gjithesej Online 1
Vizitore 1
Perdorues 0
ne youtube


Peci : Kunder Tomorit do dhurojme spektakel per tifozet
 • Veterani beson tek fitorja ne ndeshjen e ardhshme


Ne nje bisede per wWw.KsGramozi.Tk , veterani i kolonjareve  Evis Peci shprehet optimist per ndeshjen e rradhes kunder Tomorit . ‘’ Sot kemi zhvilluar 2 seanca stervitore , nje paradite dhe nje pasdite dhe besoj se me kete rritem do te arrijme nje rezultat pozitiv ne ndeshjen e ardhshme . Pas dy rezultateve jo pozitive shpresojme qe kete here te bindin jo vetem ne loje por edhe ne rezultat . Kam besim se ne ndeshjen me Tomorrin do te dhurojme spektakel per tifozet dhe do te rikthehemi tek rezultatet pozitive ‘’ – ka perfunduar Peci .
Nga '' wWw.KsGramozi.Tk '' , E Shtune 02 Tetor 2010

Publikoje ne rrjetet sociale :