HIMNI
I GRAMOZIT
 


Kreu Registration RSS
Ndeshja e fundit
Menu
ne facebook
Ndeshja e ardhshme

kerko
sondazh
Mendoni se GRAMOZI mund te ngjitet perseri ne superiore ???
Total of answers: 378
Lidhu
Statistika

Gjithesej Online 1
Vizitore 1
Perdorues 0
ne youtube


Kolonjaret mpooshtin Luftetarin dhe kalojne ne turin e dyte te Kupes se ShqiperiseGramozi ka mposhtur 2-1 miqte nga Gjirokastra dhe ka siguruar kalimin per ne turin e dyte te Kupes se Shqiperise . Per kolonjaret shenuan Lusha dhe Cenko (U17) , ndersa portieri 17 vjecar Enea Kendezi ka pritur nje 11 metersh ne pjesen e pare .Ne Gjirokaster takimi perfundoi me rrjeta te paprekura .

Ja edhe çiftet e turit të dytë

Ndërkohë, në bazë të skemës së paracaktuar, janë përvijuar automatikisht edhe ciftet e turit të dytë të Kupës së 59-të të Shqipërisë, ndeshjet e të cilit do të zhvillohen më 24 nëntor (vajtje) dhe 8 dhjetor (kthim). Ciftet janë si më poshtë, të ndara në dy grupet, A dhe B.


Grupi A

Kamza - Dinamo

Ada - Tirana

Bylis - Flamurtari

Kastrioti - Shkumbini


Grupi B

Lushnja - Besa

Gramozi - Laci

Elbasani - Vllaznia

Skenderbeu - Teuta