HIMNI
I GRAMOZIT
 


Kreu Registration RSS
Ndeshja e fundit
Menu
ne facebook
Ndeshja e ardhshme

kerko
sondazh
Mendoni se GRAMOZI mund te ngjitet perseri ne superiore ???
Total of answers: 378
Lidhu
Statistika

Gjithesej Online 1
Vizitore 1
Perdorues 0
ne youtube


Java 1 / Terbuni 1 - 0 Gramozi
Eshte mbyllur ne qytetin e Pukes, takimi mes Terbunit  dhe miqve nga Erseka ne shifrat 1-0 per vendasit . Kujtojme qe takimi ishte i vlefshem per javen e pare , te Kategorise se Pare te Kampionatit Kombetar te Futbollit .
Formacioni / Tekniku Qirjako do te dilte ne fushe me kete njembedhjeteshe :

Nuredini , Rexhepi , Faslliu , Martins , Peci , Shupe , Lena , Olivera , Ismollli , Kokona , Edinho

Kolonjaret me shpresa te shumta per nje rerzultat pozitiv nuk kane arritur vecse nje humbje minimale ne transferten e veshtire pukjane . Goli per vendasit eshte shenuar ne minuten e 37 nga mbrojtesi Guri .
Gramozi eshte perpjekur gjate gjithe lojes per te barazuar takimin por pa rezultat .  Gramozi i drejtuar nga tekniku  Qirjako  e ka nisur me humbje kete sezon te ri futbollistik . Javen e dyte kolonjaret presin ne shtepi miqte nga Lezha , pra Beselidhjen .


Nga '' wWw.KsGramozi.Tk '' , E Shtune 11 Shtator 2010

Publikoje ne rrjetet sociale :