HIMNI
I GRAMOZIT
 


Kreu Registration RSS
Ndeshja e fundit
Menu
ne facebook
Ndeshja e ardhshme

kerko
sondazh
Mendoni se GRAMOZI mund te ngjitet perseri ne superiore ???
Total of answers: 378
Lidhu
Statistika

Gjithesej Online 1
Vizitore 1
Perdorues 0
ne youtube


Java 18 - Gramozi vs Apolonia ( Formacioni i mundshem )


Neser ne daten 18.02.2011 ne oren 13:00 ,  ne stadiumin '' Gramozi '' do te zhvillohet takimi mes Gramozit vendas dhe Apolonise . Takimi eshte i vlefshem per javen e 18 -te te Kategorise I . Kolonjaret opsionin e vetem kane fitoren duke qene edhe perballe tifozerise se tyre , ndersa miqte nga Fieri kerkojne te dalin me pike nga kjo transferte . Takimi i fazes se pare ne Fier perfundonte 3-0 per vendasit dhe kolonjaret kerkojne nje lloj '' hakmarrje '' per kete gje .  Formacioni i mundshem i Gramozit per kete takim eshte si me poshte :Nga '' wWw.KsGramozi.Tk '' , E Premte 11  Shkurt 2011

Publikoje ne rrjetet sociale :