HIMNI
I GRAMOZIT
 


Kreu Registration RSS
Ndeshja e fundit
Menu
ne facebook
Ndeshja e ardhshme

kerko
sondazh
Mendoni se GRAMOZI mund te ngjitet perseri ne superiore ???
Total of answers: 378
Lidhu
Statistika

Gjithesej Online 1
Vizitore 1
Perdorues 0
ne youtube


Ermal Mata , i gatshem per tu rikthyer tek Gramozi
Ka qene pjese e Gramozit edhe kur ky ekip luante mes me te mirave te Shqiperise , por per shkak te nje demtimi ne gju u detyrua te largohej . Tashme Mata ( 25 ) , qendermbrojtesi kryeqytetas tregohet i gatshem per nje rikthim tek skuadra kolonjare . Futbollisti duket se e ka kaluar demtimin dhe shprehet optimist per nje rikthim te mundshem tek Gramozi , '' E kam kaluar demtimin dhe jam i gatshem te rikthem tek Gramozi , por disa gjera nuk jane vetem ne doren time '' , thekson mes te tjerash Mata per wWw.KsGramozi.Tk  . Me nje rikthim te mundshem , kolonjaret do te kishin me shume siguri ne prapavije , repart ky i cili ka hasur disa probleme sezonin e kaluar . Mata tek Gramozi do te gjente edhe disa miq te vjeter si prsh : Caka , Shupe , Peci etj  . Vete futbollisti beson se me ardhjen e nje presidenti ekipi i Gramozit do te rikthehej si me pare duke u ngjitur edhe nje here mes me te mireve ne futbollin shqiptar .

Merkato : Asnje i afruar por disa te larguar , ky eshte bilanci i merkatos kolonjare .''Fajtor'' per kete duket se jane financat qe ende nuk jane siguruar . Te larguar flitet se jane portieri Nuredini si dhe 3 mesfushoret Lena , Koci , Oliveira .

Financat : Gjithcka duket ne rruge te mbare per presidencen , ku flitet se Z. Muhamet Malo do te kete nje takim me drejtuesit kolonjare per te vendosur lidhur me kete ceshtje .Nga '' wWw.KsGramozi.Tk ''  , E Shtune 25 Qershor 2011

Publikoje ne rrjetet sociale :