HIMNI
I GRAMOZIT
 


Kreu Registration RSS
Ndeshja e fundit
Menu
ne facebook
Ndeshja e ardhshme

kerko
sondazh
Mendoni se GRAMOZI mund te ngjitet perseri ne superiore ???
Total of answers: 377
Lidhu
Statistika

Gjithesej Online 1
Vizitore 1
Perdorues 0
ne youtube


‘’ Lum ‘’ prurjesh  tek Gramozi Diten e sotme rreth ores 17:00 , kolonjaret e drejtuar nga tekniku Ilir Qirjako kane nisur pergatitjet per sezonin e ri 2010 – 2011 . Ne stervitjen e pare per kete sezon jane pare shume lojtare te rinj  te cilet jane ne prove tek kolonjaret .  Jane mbi 20 lojtare qe jane ne prove tek Gramozi dhe vetem tekniku Qirjako do te zgjedhe se ke do te mbaje ne ekip . Duke pare se sot ka qene vetem dita e pare e stervitjes dhe ka pasur nje prurje te madhe lojtaresh , ne ditet ne vijim priten dhe lojtare te tjere cilesore te cilet do ti sherbejne Gramozit per te realizuar objektivat per sezonin  e ri .

Ne diten e pare te pergatitjeve jane pare dhe disa futbolliste te cilet e kane mbyllur sezonin e fundit me Gramozin . Permendim ketu mbrojtesin 21 vjecar Klaudio Rexhepi , si dhe Caken , Oliveren dhe Shupen .

Afrimet : Gjate kesaj merkatoje kolonjaret kane siguruar sherbimet e portierit Ervin Nuredini , i cili ka qene pjese e kolonjareve dhe gjate sezonit kur  Gramozi u ngjit mes me te mireve te superliges . Nuredini ka qene pjese e kolonjareve dhe gjate nje faze kur ekipi ndodhej mes me te mirave te Shqiperise . Flitet se dhe 2 lojtare te Bilisht Sportit , Demiraj dhe Rustemi mund te kalojne tek Gramozi .

Sot ne stervitjen e Gramozit eshte pare dhe lojtari me origjine korcare , Erjon Islami , i cili deri para pak kohesh ka qene pjese e kolonjareve .

Ne seancen  e pare stervitore ka rene ne sy mungesa e Edmond Alikos , i cili gjate sezonit 2009 – 2010 ka qene zv/trajneri i kolonjareve .


Nga '' wWw.KsGramozi.Tk '' , E Hene 12 korrik 2010

Publikoje ne rrjetet sociale :