HIMNI
I GRAMOZIT
 


Kreu Registration RSS
Ndeshja e fundit
Menu
ne facebook
Ndeshja e ardhshme

kerko
sondazh
Mendoni se GRAMOZI mund te ngjitet perseri ne superiore ???
Total of answers: 377
Lidhu
Statistika

Gjithesej Online 1
Vizitore 1
Perdorues 0
ne youtube


Lista e lojtareve aktuale te Gramozi 


Te Gramozi do të provohet për disa ditë mbrojtësi i albpetrolit, Marius Fasllia, i cili sezonin e kaluar ka mbajtur shiritin e kapitenit tek Albpetroli. Ai është një lojtar me përvojë dhe mund t’i shërbejë Gramozit, megjithatë pritet vendimi i trajnerit Qirjako. Po ashtu, nga Patosi ka ardhur për t’u provuar tek ekipi kolonjar edhe portieri 22-vjeçar Andi Bregasi. Trajneri kolonjar do të vendosë pas disa ditësh për të dy lojtarët e ardhur së fundi.


Lista e lojtarve qe po vazhdojn stervitje me Gramozin:
Ervin Nuredini
Enea Kendezi
Evis Peci
Mandi Cako
Ergi Xaka
Hyserion Shupe
Leonardo Martins
Adriatik Kodra
Evis Peci
Ervis Ismolli
Jurandir Olivera
Muharem Lumani
Gentian Lifo
Eduart Rustemi
Emilsjan Memelli
Taulant Kokona
Edson Oliveira Rosa (Edinho)
Dani Muka
Maldin Lice
Mishel Bilibashi
Klaudio Rrexhepi

Keto ditë priten edhe dy lojtar:Aleksander Gosevski,Bledar Lena


Nga '' wWw.KsGramozi.Tk '' , E Hene 26 korrik 2010

Publikoje ne rrjetet sociale :